23 Eylül 2009 Çarşamba

İyi Bayramlar

Ramazan Bayramınız kutlu olsun... Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim. İşte benim bayramımından kareler:

Bayramın ilk günü: Hiç üşünmeden gelecek misafirlerimiz için alınan şekerleri tek tek test ettim, onayladım.Fakat annem bu durumdan pek memnun olmadı ve şekerleri elimden aldı. Ben de doğal olarak tepkimi ortaya koydum:Giyindim süslendim bayram ziyaretlerine başladım. İlk durak ananemler:İkinci durak Düzce, babaannemler:Bayramın üçüncü günü: Babamla ekmek almaya gidiyoruz. Çok güzel bir sabah öyle değil mi?Babamın tezi dolayısıyla bu ilk bayramımda çok gezemedim. Büyüklerim bana kızmasınlar. İnşallah bir dahaki bayramda görüşmek üzere.
Bu arada
"-Babacım lütfen bitir artık şu teziniii !!!"

3 yorum:

İlknur dedi ki...

Emircim uc gunun bayram hasilatindan bahsetmemissin hicccc. Zaten size seker de yok bari hic yoktan paradan yana yuzun guldu mu onu yazaydin. Babaya da cok yuklenme. O istemez mi hemen bitirsin ama bu tezler zamk gibi yapisti mi adamin yakasina kolay kolay birakmiyor.

emir iskefiyeli dedi ki...

Bayram hasılatı nakit olarak pek bir şey yok ancak ananemizden ayakkabı babanemizden gömlek hediyemizi kaptık. Şımarmasınlar diye yazmadım buraya :P

İlknur dedi ki...

oh oh gule gule giyin. Simdilik parayla isi yok zaten ileride kendi talep edecek zaten :)